Biz Kimiz? / Hakkımızda

Türkiye'de ilk ve tek patent ve tasarım tescili " Murat Babacan Yeni Nesil Çiğköfteye" ait olan "El yapımı Atom Çiğköfte, Kovada Dilim, Kovada Lokum, Kovada Kral Çiğköfte, Kebap Dürüm Çiğköfte, Newburger ve Pizza" ile çiğköfteyi en leziz, en seçkin ve doğal ürünlerle hazırlamış olduğu çiğköftelerini tüketicisine en üst kalitede sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Murat Babacan, yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu, tarladan topladıktan sonra el değmeden son derece hassasiyet ve titizliğe önem vererek sağlığa uygun bir ortamda üretmektedir.

Misyonumuz:


Ahlaki değer ve sorumluluklarının bilincinde, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözüm ve hizmeti sunan, geniş ürün portföyünü ve müşteriye hizmet anlayışını yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile toplumun her kesimine hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir işletme olmaktır.

Vizyonumuz:


Kalite ve standartlarından ödün vermeden bir fast fooddan daha fazlasını vaadeden, tüm müşterilerin güvenerek keyifle alış-veriş yapabilecekleri, sürekli tercih edilen, rakiplerine örnek olacak saygın ve piyasa değeri yüksek, edindiği başarıları kalıcı hale getiren bir işletme olmaktır.

Prensiplerimiz


●En lezzetli ve en özel sunumları müşteriye sunmak için durmadan çalışmak,
●Lezzetin, kaliteden taviz vermeden sürekliliğini sağlamak,
●Müşterilerimizin MURAT BABACAN YENİ NESİL ÇİĞ KÖFTE ailesinin bireyleri olduğu düşüncesiyle müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak,
●Evimizde ailemize hazırladığımız yemekler kadar katkısız ve sağlıklı ürünler sunmak,
●Güvenilir olmak,
●Yeniliklere açık olmak,
●Yeni, enfes lezzetler geliştirmek.
●Bayilerine yüksek kazanç elde etmeleri için saha açmak ve yardımcı olmak vazgeçilmez prensiplerimizdir.

Murat Babacan Yeni Nesil Çiğ Köfte Ailesi Olarak Ortak Değerlerimiz


Dürüstlük

Çalışanlar olarak tüm işlerimizde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız.

Yenilik

Çalışanlar olarak sürekli müşterilerimize kaliteli hizmet sunan ve bayilerimize tasarruf sağlayan çözümler arıyoruz. Her türlü yenilikçi fikre açığız. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz. Çağımızın getirmiş olduğu değişime sürekli olarak yenilikçi vizyonumuzla ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Sorumluluk

Çalışanlar olarak yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluk üstleniyoruz ve performansımızın; iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve işletmemizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Ekip Çalışması

Çalışanlar olarak birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı iş birliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Bireye saygı

Çalışanlar olarak tüm insanların itibarına, kıymetine, potansiyeline ve iş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyoruz. Tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz.

Bağlılık

Kendimizi ‘’MURAT BABACAN YENİ NESİL ÇİĞ KÖFTE’’ ye bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. İş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. ‘‘MURAT BABACAN YENİ NESİL ÇİĞ KÖFTE’’ ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz.
Konya Reklam Ajansı reklam ajansı konya
×